12345

ПЛАН

работы ДУА “Выверскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад– базавая школа Маладзечанскага раёна”

на зімніх канікулах у 2018/2019 навучальным годзе

 

п/п

Змест дзейнасці

Час правядзення

Дата

Адказныя

Класы

1.

Гульня “Зімовыя забавы”

10.00

26.12.2018

Бурак В.С.

I

Наведванне тэатра “Батлейка”

       9.00

02.01.2019

   

2.

Квэст-гульня “Вясёлы Новы год”

Наведванне тэатра “Батлейка”

10.00

9.00

28.12.2018

02.01.2019

Сазонава В.Б.

II

3.

Паездка ў Беларускі Дзяржаўны цырк г.Мінск

Забаўляльная праграма “Навагодняя гасцёўня”

9.00

10.00

24.12.2018

03.01.2019

Баутрэль Т.У.

III

4.

Квэст-гульня “Вясёлы Новы год”

Наведванне тэатра “Батлейка”

10.00

9.00

28.12.2018

02.01.2019

Сергіевіч Н.М.

IV

5.

Паездка ў Лядовы палац г.Маладзечна (катанне на каньках)

13.00

02.01.2019

Харытон А.І.

V

Віктарына “Что прыносіць Новы Год”

10.00

03.01.2019

   

6.

Паездка ў Лядовы палац г.Маладзечна (катанне на каньках)

Віктарына “Свая гульня”

13.00

10.00

02.01.2019

28.12.2018

Жукоўская А.В.

VI

7.

Навагодні інтэлектуальны марафон

Паездка ў Лядовы палац г.Маладзечна (катанне на каньках)

10.00

13.00

24.12.2018

02.01.2019

Чаеўская М.П.

.

VII

8.

Квэст-гульня “Зімовая гісторыя”

10.00

26.12.2018

Малікава У.В.

VIII

Паездка ў Лядовы палац г.Маладзечна (катанне на каньках)

13.00

02.01.2019

   

9.

Квэст-гульня “Зімовая гісторыя”

10.00

26.12.2018

Лемяшэўская Л.П.

IX

Паездка ў Лядовы палац г.Маладзечна (катанне на каньках)

13.00

02.01.2019

   

10

Кіналекторый “Жыццё ў тваіх руках”

10.00

03.01.2019

Рыбалоўская А.Н.

VII-IX

11

Майстар-клас

“Чароўная соль”

11.00

29.12.2018

Бурак В.С.

I-IV

12

Завочнае падорожжа “Беларусь навагодняя”

10.00

04.01.2019

Харытон А.І.

V-IX

  Работа аб’яднанняў па інтарэсах

№ п/п

Змест дзейнасці

Дата

Адказныя

Час правядзення

1.

Танцавальны “Беларусачка”

24.12.2018

31.12.2018

05.01.2019

Баскакава А.А.

10.50-11.35

11.45-12.30

2.

Танцавальны “Натхненне”

24.12.2018

31.12.2018

05.01.2019

Баскакава А.А.

9.00-9.45

9.55-10.40

3.

“Юныя кветкаводы”

26.12.2018

28.12.2018

02.01.2019

04.01.2019

Жукоўская А.В.

10.00-10.45

4.

“Юны гісторык”

26.12.2018

03.01.2019

Баканоўскі В.Р.

10.00-10.45

5.

“Чытаем выразна”

22.12.2018

29.12.2018

Лемяшэўская Л.П.

10.00-10.45

                                     Спартыўныя мерапрыемствы

№ п/п

Змест дзейнасці

Дата

Аказныя

Час правядзення

1.

Гульні па настольным тэнісе

22.12.2018

Бяржаніна А.І.

9.00-11.00

2.

Гульні на свежым паветры

26.12.2018

Бяржаніна А.І.

9.00-11.00

3.

Спартыўныя эстафеты

27.12.2018

Бяржаніна А.І.

9.00-11.00

4.

Спартыўныя гульні па настольным тэнісе

29.12.2018

Бяржаніна А.І.

9.00-11.00

5.

Спаборніцтва па піянерболе

02.01.2018

Бяржаніна А.І.

9.00-11.00

6.

Гульні на свежым паветры

03.01.2018

Бяржаніна А.І.

9.00-11.00